KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156030
nr 1415 6030
Jan Prochazka. Blomsterstillben. Signerad. Olja på pannå, 69x45cm, yttermått inklusive ram: 85x62cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:46:18
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr